Strona główna portalu info wesele

WIRTUALNY ORGANIZATOR ŚLUBU

GALERIA ŚLUBNA

KOMIS ŚLUBNY| OFERTY FIRM | DOŁADOWANIE TELEFONÓW GSM DOWOLNĄ KWOTĄ

Witamy na portalu info-wesele.pl

Tutaj dowiesz się wszystkiego o organizacji wesela. Zachęcamy do wypróbowania naszego wirtualnego organizera, za pomocą którego można dopilnować wszystkiego i być pewnym, że o niczym się nie zapomni, oraz że wszystko będzie przygotowane tak dobrze, jak tylko to możliwe.

Lista prezentów

Lista prezentów

Goście zaproszeni na ślub i wesele mają zawsze ten sam problem: jaki prezent kupić?
Młodzi natomiast martwią się, aby wręczone im prezenty się nie powtórzyły (bez listy niestety jest to mało prawdopodobne).
Część osób unika tego kłopotu, obdarowując młodych kopertą lecz coraz więcej osób decyduje się na listę prezentów dlaczego ? poniżej odpowiedź.

Tworzymy listę prezentów

Realizacja takiej listy jest bardzo prosta i jak się okazuje niezwykle praktyczna. Narzeczeni sporządzają listę a następnie za pośrednictwem świadków, poczty elektronicznej lub przy okazji wręczania zaproszeń na uroczystość zaślubin wręczają gościom link do strony na której znajduje się lista prezentów lub spis rzeczy i przedmiotów, które potrzebują lub po prostu chcieliby mieć. Wydawać by się mogło, iż jest to krępujące i niezręczne, ale jak się okazuje wybrane produkty są w różnych przedziałach cenowych i jedna osoba nie musi się ograniczać do jednego produktu z listy. Może też kilka osób partycypować w kosztach danego prezentu.

Przygotowaliśmy dla Was prosty i skuteczny mechanizm - w którym możecie stworzyć listę prezetnów a którą można udostępnić w internecie lub wydrukować .

Zachęcamy do wypróbowania tego narzędzia gdyż na prawdę ułatwia ono sprawę prezentów gościom jak i daje wam większe szanse na otrzymanie prezentów na jakie liczycie.

przejdź do listy prezentów ->>

internetowa lista prezentów

Dystrybucja listy prezentów

W dobrym tonie jest także ustanowienie osoby - jednego z rodziców pary młodej, świadka jako koordynatora do spraw prezentów :) Dzięki temu i naszej liście możecie być pewni że ta sprawa przebiegnie bez problemów.


poprzednia strona

Komentarze


lista komentarzy

  • Mi też się przydał :)

    Adas / 2010-05-28 11:53:34
  • Bardzo przydatne narzędzie, dziękuje i pozdrawiam

    Magda / 2009-02-08 21:50:57
Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

| KONTAKT| KOMIS| OFERTY| MAPA STRONY | REKLAMA

INFO-WESELE.pl Zapraszamy do czytania artykułów ,przeglądania ofert firm weselnych Restauracje, Catering, Ślub, Porady ślubne i weselne Portal Ślubny. Zobacz także wirtualny organizator wesel który pomoże wam zapanować nad organizacją wesela.