Strona główna portalu info wesele

WIRTUALNY ORGANIZATOR ŚLUBU

GALERIA ŚLUBNA

KOMIS ŚLUBNY| OFERTY FIRM | DOŁADOWANIE TELEFONÓW GSM DOWOLNĄ KWOTĄ

Witamy na portalu info-wesele.pl

Tutaj dowiesz się wszystkiego o organizacji wesela. Zachęcamy do wypróbowania naszego wirtualnego organizera, za pomocą którego można dopilnować wszystkiego i być pewnym, że o niczym się nie zapomni, oraz że wszystko będzie przygotowane tak dobrze, jak tylko to możliwe.

Lista gości

Lista gości

Skorzystaj z naszego kreatora listy gości w którym możesz :

 • zarządzać listą gości,
 • stale kontrolować ilość gości
 • wydrukować listę
 • kontrolować wysłanie zaproszeń oraz potwierdzenia przybycia
 • udostępnić publicznie lub wybranym osobom listę gości

przedjź do kreatora listy gości

Sporządzenie takiej listy dostarcza wielu dylematów, bo czy warto zapraszać dawno niewidzianych znajomych lub wujka, za którym się nie przepada? Podpowiadamy jak uniknąć zaproszeniowej katastrofy.

Chłopak przyjaciółki


Jeśli twoja najlepsza przyjaciółka spotyka się z mężczyzną, za którym nie przepadasz, a na samą myśl, że musiałabyś zatańczyć z nim na swoim weselu, przechodzą cię ciarki po plecach, niestety mamy dla ciebie złą wiadomość. Chłopak twojej znajomej powinien być zaproszony na ślub i wesele, zwłaszcza jeśli twoja przyjaciółka mieszka z tym mężczyzną. Zasadą jest, że jeśli przyjaciel państwa młodych jest w stałym związku, powinien być zaproszony ze swoją osobą towarzyszącą.

Koleżanki z pracy
Pracujesz z ośmioma koleżankami, ale na swój ślub chciałabyś zaprosić tylko pięć z nich. Odradzamy. Tego na pewno nie da się ukryć, a pominięte koleżanki na pewno wszystkiego domyślą się i będzie im przykro, a co więcej, wpłynie to na waszą dalszą współpracę. Radzimy zaprosić wszystkie znajome lub tylko szefa.

Ex-chłopak


Mimo iż rozstaliście się kilka lat temu, nadal pozostajecie przyjaciółmi i jesteście w stałym kontakcie. Jeśli pozwolą ci na to finanse, wyślij ex-chłopakowi zaproszenie. Pamiętaj jednak, by wcześniej upewnić się czy nie będzie miał nic przeciwko temu.

Starzy znajomi
Na ślub radzimy zaprosić tych przyjaciół, z którymi jesteś w stałym kontakcie, lub z którymi spotkałaś się nie później niż dwa miesiące przed ślubem. Oznacza to, że wasza znajomość nadal jest aktualna. Jeśli jednak spotykasz na ulicy koleżankę z liceum i na pytanie co słychać opowiadasz o zbliżającej się uroczystości, bądź czujna. Gdy zaczniesz szczegółowo opowiadać o sukni, bukiecie, torcie, koleżanka może poczuć się zaproszona. Jeśli nie chcesz świętować razem z nią, bądź powściągliwa w swoich opowieściach.

Ex-teściowa


Wychodzisz za mąż po raz drugi, ale po rozwodzie z poprzednim mężem utrzymywałaś bliskie kontakty z jego mamą, nie przejmuj się „ludzkim gadaniem” i zaproś ex-teściową na ślubne przyjęcie.

Dzieci


Jeśli chciałabyś, by na twoim weselu bawili się tylko dorośli, powinnaś jak najszybciej powiadomić o tym zaproszonych. Możesz też zatrudnić na wesele nianię, która zaopiekuje się pociechami twoich gości.

Znajomi rodziców


Twoi rodzice chcą zaprosić na twój ślub swoich przyjaciół. Mimo iż są to dla ciebie obcy ludzie, z którymi nic cię nie łączy, zastanów się czy nie powinnaś ustąpić, szczególnie jeśli rodzice pokryli koszt wesela.

za onet.pl

Zobacz koniecznie internetową listę gości ->


poprzednia strona

Komentarze


lista komentarzy

 • Hmm, trudna sprawa... Wydaje mi się że dużo zależy od ich stosunków. Normalnie wypada z osobą towarzyszącą a osobie której to nie odpowiada pozostaje nie przyjść ale w Twojej sytuacji poradziła bym skonsultowanie to z nimi - zadzwoń do mamy i ojca co o tym myślą bo sytuacja jest dość niezręczna i wszystko zależy od szczegółów.

  Magda / 2009-10-26 20:56:04
 • mam pytanie , 5 lat temu mój ojciec odszedł do innej kobiety.Teraz ja wkrótce biorę ślub,czy powinnam zaprosić ojca z osobą towarzyszącą? , czy tylko ojca , aby mamie nie robić przykrości? Mama będzie sama

  magda / 2009-10-26 15:56:16
Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

| KONTAKT| KOMIS| OFERTY| MAPA STRONY | REKLAMA

INFO-WESELE.pl Zapraszamy do czytania artykułów ,przeglądania ofert firm weselnych Restauracje, Catering, Ślub, Porady ślubne i weselne Portal Ślubny. Zobacz także wirtualny organizator wesel który pomoże wam zapanować nad organizacją wesela.