Strona główna portalu info wesele

WIRTUALNY ORGANIZATOR ŚLUBU

GALERIA ŚLUBNA

KOMIS ŚLUBNY| OFERTY FIRM | DOŁADOWANIE TELEFONÓW GSM DOWOLNĄ KWOTĄ

Witamy na portalu info-wesele.pl

Tutaj dowiesz się wszystkiego o organizacji wesela. Zachęcamy do wypróbowania naszego wirtualnego organizera, za pomocą którego można dopilnować wszystkiego i być pewnym, że o niczym się nie zapomni, oraz że wszystko będzie przygotowane tak dobrze, jak tylko to możliwe.

jak wybrać suknię ślubną

Wybór i zakup sukni ślubnej należy do najważniejszych i często najprzyjemniejszych czynności, które musi przejść przyszła Panna Młoda. Decyzja ta niejednokrotnie jednak jest dosyć kłopotliwa - wybór jest na prawdę ogromny. O nowych trendach jak i klasyczne wzory możesz zobaczyć w naszej galerii sukni ślubnych.

Właściciele salonów starają się dbać o klientki, ponieważ każda zadowolona i dobrze ubrana panna młoda jest "reklamą" dla danej firmy. Jeśli panna młoda będzie niestosownie wyglądać, nikt nie zapyta o firmę w której dokonywała zakupu.

Podstawowym kryterium przy wyborze kreacji jest zasada, że suknia ma nas ubrać, a nie przebrać. Odpowiednio dopasowana suknia musi podkreślać i eksponować zalety sylwetki panny młodej, a tuszować mankamenty. Suknia powinna przede wszystkim podkreślać atuty sylwetki i tuszować jej niedoskonałości. I tak np.: dla pań chcących okryć swoje krągłości najlepsze będą suknie o fasonie empire, klasycznej i princessa. Welon powinien być
wąski i długi (optycznie wyszczupla). Jeżeli Panna Młoda jest niska i drobna powinna wybrać suknię, która doda jej kilka centymetrów, idealny fason to empire lub cygaro.

Aby nie czuć się osamotnioną i przytłoczoną podejmowaniem tak ważnej decyzji zdając się tylko na siebie, panna młoda powinna na zakupy wybrać się z kimś bliskim – przyjaciółką, mamą, świadkowi lub z przyszłym mężem. Najczęściej ostatecznego wyboru dokonuje się w towarzystwie rodziców.

Suknia z komisu ?
Pierwszym zasadniczym argumentem, który sprawia, że decydujemy się na zakup sukni w komisie jest jej cena, która potrafi być niższa nawet o 60%. Pragnę zaznaczyć, że zakup sukni z „drugiej reki” wcale nie oznacza, że będzie gorsza lub wybrakowana. Po prostu wybór jest tak duży, że „konkurencja” wymusza niskie ceny. Jest też sporo racji w argumencie, że suknia zakupiona w komisie jest zazwyczaj używana tylko raz, a suknie z wypożyczalni wielokrotnie.
Możesz zobaczyć oferty naszych czytelników w komisie ślubnym. Jeżeli chcesz pozbyć się Sukni nie zapomnij umieścić bezpłatne ogłoszenie w naszym komisie.

suknia ślubnaModa się zmienia i suknie ślubne też już są coraz śmielsze - wprawdzie nadal w większości są do ziemi, ale już na górze coraz bardziej są wycięte.

Pięć najpopularniejszych rodzajów fasonów sukni to:

Klasyczna: dopasowana góra, odcinana w talii (czasami nieco niżej) oraz szeroki dół w kształcie krynoliny.
Empire: Odcinana pod biustem, rozszerzający się dół z miękkiego, lejącego sie materiału.
Linia A: nie ma zaznaczonej talii, góra jest dopasowana, łagodnie rozszerzający się dół.
Princessa: dopasowana góra z zaszewkami, dół mocno rozszerzony.
Cygaro: prosta wąska suknia, bez zaznaczonej talii.

Pamiętaj jednak, że najważniejsze, by suknia była po prostu ładna i odpowiednia dla Twojej figury. Nie warto dla mody zmieniać swych upodobań, lub zbyt dosłownie traktować zaleceń projektantów. Moda to tylko propozycja - sama wybierz to, co uważasz za najlepsze.


poprzednia strona

Komentarze


lista komentarzy

  • Moim zdaniem kupowanie drogiej sukni ślubnej, jeśli ma się ją założyć jeden raz, to zbędny wydatek. Pozatym, biorąc ślub cywilny biała suknia nie jest konieczna. ja swoja sukienkę kupiłam w internecie, a dokładnie na stronie www.vera-fashion.pl i wszyscy byli zachwyceni, a dałam za nią niecałe 300 zł, Pozdrawiam:)

    Młoda_77 / 2012-08-28 13:49:41
Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

| KONTAKT| KOMIS| OFERTY| MAPA STRONY | REKLAMA

INFO-WESELE.pl Zapraszamy do czytania artykułów ,przeglądania ofert firm weselnych Restauracje, Catering, Ślub, Porady ślubne i weselne Portal Ślubny. Zobacz także wirtualny organizator wesel który pomoże wam zapanować nad organizacją wesela.