Strona główna portalu info wesele

WIRTUALNY ORGANIZATOR ŚLUBU

GALERIA ŚLUBNA

KOMIS ŚLUBNY| OFERTY FIRM | DOŁADOWANIE TELEFONÓW GSM DOWOLNĄ KWOTĄ

Witamy na portalu info-wesele.pl

Tutaj dowiesz się wszystkiego o organizacji wesela. Zachęcamy do wypróbowania naszego wirtualnego organizera, za pomocą którego można dopilnować wszystkiego i być pewnym, że o niczym się nie zapomni, oraz że wszystko będzie przygotowane tak dobrze, jak tylko to możliwe.

Dodatki do stroju Panny młodej

Dobrze dobrana suknia ślubna do duży sukces, ale nawet najpiękniejsza potrzebuje „ostatniego szlifu”, czyli odpowiednich dodatków. Rękawiczki Podczas uroczystości panna młoda pragnie wyglądać nadzwyczajnie, elegancko i szykownie, a założenie rękawiczek gwarantuje taki efekt. Do sukni można a nawet trzeba dobrać odpowiednie nakrycie głowy - welon, wianek, kapelusz oraz dodatki takie jak torebkę, buty, bieliznę, wiązankę. Welon dobrany stosownie do fasonu sukni oraz urody panny młodej, decyduje o końcowym efekcie całej kreacji. Zależnie od fasonu sukni i urody panny młodej można dobrać odpowiedni welon. W sprzedaży są welony długie i bardzo długie niczym tren. Dla pań, które cenią sobie wygodę jednocześnie nie rezygnując z szyku bardzo odpowiednie są krótsze welony. Torebka to bardzo kobiecy dodatek. Bardzo ważne by torebka i buty tworzyły zgodny duet - były wykonane z tego samego materiału i podobnie zdobione. Torebka może być też z tego samego materiału co suknia. Biżuteria w dniu ślubu jest obowiązkowa. Wspaniale podkreśli urodę i strój Panny Młodej.

poprzednia strona

Komentarze


lista komentarzy

  • Wojtek przede wsztyskim gratuluję wysokich miejsc i świetnych zdjęć w konkursie FPFS, ale także, a może przede wsztyskim świetnego oka, wyczucia w łapaniu momentf3w i prawdziwych fotografii, w ktf3rych jest więcej prawdy niż efekciarstwa.

    Vincent / 2012-09-25 18:54:46
Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

| KONTAKT| KOMIS| OFERTY| MAPA STRONY | REKLAMA

INFO-WESELE.pl Zapraszamy do czytania artykułów ,przeglądania ofert firm weselnych Restauracje, Catering, Ślub, Porady ślubne i weselne Portal Ślubny. Zobacz także wirtualny organizator wesel który pomoże wam zapanować nad organizacją wesela.