Strona główna portalu info wesele

WIRTUALNY ORGANIZATOR ŚLUBU

GALERIA ŚLUBNA

KOMIS ŚLUBNY| OFERTY FIRM | DOŁADOWANIE TELEFONÓW GSM DOWOLNĄ KWOTĄ

Witamy na portalu info-wesele.pl

Tutaj dowiesz się wszystkiego o organizacji wesela. Zachęcamy do wypróbowania naszego wirtualnego organizera, za pomocą którego można dopilnować wszystkiego i być pewnym, że o niczym się nie zapomni, oraz że wszystko będzie przygotowane tak dobrze, jak tylko to możliwe.

Bukiet Ślubny

Tajemnicą pięknego bukietu ślubnego są odpowiednio dobrane kwiaty, które podkreślają urodę panny młodej, a dodatkowo harmonizują z jej osobowością i charakterem - dlatego nie każdy bukiet jest piękny w każdej dłoni! Wybierając bukiet ślubny dla siebie warto poszukać tego jedynego. Wypowiedź na temat cen bukietów ślubnych. „Często spotykam się z pytaniem dlaczego bukiet Panny Młodej jest droższy niż ten kupiony w kwiaciarni na okoliczność np imienin. Rozmawiałem nawet ostatnio na ten temat z moją Klientką, przesympatyczną blondynką dla której za kilka dni wykonam dekorację kościoła i 2 bukiety ślubne (dla niej i dla świadkowej). Dziewczyna jest bardzo wyluzowaną Panną Młodą i podchodzi dosyć bezstresowo do całej ceremonii. Zadała jednak pytanie dlaczego bukiet ślubny nie kosztuje 50zł tylko od 150zł wzwyż ? Otóż dlatego - zawsze to powtarzam moim Klientkom - że na ułożenie bukietu w ręku w kwiaciarni potrzeba ok.10min a bukiet dla Panny Młodej jest bardziej pracochłonny. Ułożenie go trwa nawet do 2 godzin. Często każdy pojedynczy kwiatek nawija się na drobny drucik i montuje w gąbce - w tzw. florystycznym mikrofonie. Jest to konstrukcja, która przedłuża trwałość kwiatów ciętych a dzięki gąbce mają one stały dostęp do wody. Woda oczywiście nie ma prawa wyciekać z bukietu. Praca nad bukietem bywa często wręcz zegarmistrzowska „ Bardzo często bukietów ślubnych szukamy kilka dni przed samym ślubem. Musimy pamiętać, że znalezienie odpowiedniej wiązanki ślubne nie jest łatwe i zwykle musimy poświęcić trochę czasu aż wybierzemy coś odpowiedniego. Drugim bardzo ważnym elementem jest rodzaj kwiatów. Może być to storczyk, białe róże, lilie i także wiele innych mniej znanych. Wszystko zależy od upodobania Panny młodej. może to być także calla, hortencja lub inaczej mieszane kwiaty różnych gatunków.

poprzednia strona

Komentarze


Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

| KONTAKT| KOMIS| OFERTY| MAPA STRONY | REKLAMA

INFO-WESELE.pl Zapraszamy do czytania artykułów ,przeglądania ofert firm weselnych Restauracje, Catering, Ślub, Porady ślubne i weselne Portal Ślubny. Zobacz także wirtualny organizator wesel który pomoże wam zapanować nad organizacją wesela.